SLAVNOSTI TROJMEZÍ 2018

obrázek - SGRAFITOVA DILNA

STŘEDA 4. ČERVENCE - ZAHÁJENÍ FESTIVALU

10 - 15 hodin - tradiční SGRAFITOVÁ DÍLNA lna na Horním náměstí. Přijďte si vyškrábnou svoje vlastní sgrafito. Pro celé rodiny. (Příspěvek na materiál 30,- Kč)

17 hodin - DOPIS V LAHVI - pantomimická klauniáda s handicapovanými herci (Freskový sál nad cukrárnou, vstupné 50,- Kč)

19,30 hodin - Miloš VACÍK - koncert v kostele sv. J. Křitele (Vstupné 100,- Kč)obrázek - dIVADLO KONIK

ČTVRTEK 5. ČERVENCE

16 HODIN - Jak Martin s Barborkou vypluli na moře dobrodružství, pohádka divadla Koník (Freskový sál nad cukrárnou, vstupné 50,- Kč)

19,30 hodin - LUcie FAULEROVÁ - Lapači prachu - autorské čtení mladé české spisovatelky (Kavárna Spolkového domu Slavoncie, vstupné dobrovolné)

Románový debut L. Faulerové je nesentimentální a drásavá prozaická výpověď o dnešní mladé ženě – o jejím „ne vztahu“ k dětem a k mateřství, jež je únikem ze samoty a dosažením doživotní moci ovládat někoho druhého.


obrázek - tereza ricanova

PÁTEK 6. ČERVENCE

15 hod. – Tereza ŘÍČANOVÁ - Obrazy světa – workshop

18 hod – Vlk Šedivák a pták Ohnivák – autorské divadlo - T. Říčanová

Tereza Říčanová ilustruje knihy, zatápí v kamnech, učí v Jihlavě na umělecké škole, po nocích běhá na běžkách po krajině a také se chystá dělat kabaret. Žije s manželem, několika dětmi a ještě více zvířaty v Mezné u Pelhřimova.

Spolkový dům Slavonice, vstupné 50,- Kč


obrázek -

SOBOTA - 7. ČERVENCE

16:00 hodin - Kryštůfek a lesní bytosti

Kryštůfek se ztratil v lese! Protože má dobré srdce, bytosti lesa mu pomohou najít tatínka a dojít poznání. Hudebně- výtvarná podívaná na principu látkových vitráží za doporovodu autorské hudby. Vhodné pro děti od 3 do 99 let.

(Freskový sál nad cukrárnou, náměstí Míru Slavonice, vstupné 50,- Kč)


obrázek - žabáci

NEDĚLE 8. ČERVENCE

16 hodin - ŹABÁCI (Sny starého dědka)

Příběh dvou slavných žabích kamarádů (Kvaka a Žbluňka z knihy Arnolda Lobela) je rozšířen o postavu  vypravěče – osamoceného podivínského obyvatele starého domu. Divadlo Líšeň Brno. (Spolkový dům Slavonice, vstupné 70,- Kč)

19,30 hodin - CARIBE - lantinsko americké rytmy, koncert pro všechny. (Stavební huť Slavonice, Nádražní ulice)zpět nahoru