FEEDBACK - Dotazníky spokojenosti zákazníků

 

Dotazníky spokojenosti zákazníků

V příspěvku INFO – UBYTOVÁNÍ jsem se zamýšlela nad nespokojeným provoláním Kateřiny. Dnešní článek se bude věnovat zákaznické zpětné vazbě, chcete-li spokojenosti zákazníka. K čemu je taková zpětná vazba dobrá, proč využít online dotazník.

Inovace

Získávat zpětnou vazbu od zákazníků může být pro každou firmu, společnost nebo i jednotlivce důležitým zdrojem nápadů na inovace. Ať už se jedná o inovace v produktech, které vyrábíte nebo ve stylu komunikace, přenastavení služeb apod. Můžete například zjistit, že zákazníkům nejvíce vadí, že nemohou platit za Vaše služby kartou přímo v provozovně. Zákaznická zpětná vazba Vám pomůže neusnout na vavřínech. Proto bych ji doporučovala všem, kteří se právě pohybují v turistickém ruchu, kultuře a zvláště právě v ubytování a gastronomii.

Tipy a vylepšení

Zákazníci často vidí drobnosti, kterých si nikdo z Vaší firmy nevšimne (interní slepota). Možná zaměstnáváte lidi, kteří nepůsobí při prezentaci Vaší firmy věrohodně. Nebo byste mohli vymyslet novou příchuť koláčků, které vyrábíte. Spoustu tipů k vylepšení, případně na odstranění zbytečných věcí Vám zákazníci v dotaznících rádi poskytnou.

PR

A co, když zjistíte, že vše funguje jak má? Není dobré využít tyto pozitivní ohlasy a výsledky pro PR Vaší firmy? Všichni novináři a média obecně milují hezká čísla, grafy a moderní infografiky.

Příkladem dotazníku spokojenosti je třeba:

  • Hodnocení webových stránek – Kvalitní informace na stránkách nemusí být vždy zpracovány do návštěvníkem stravitelné podoby. Stejně tak orientace na stránkách nemusí být vždy intuitivní. Samotný vzhled stránek nemusí všem vyhovovat. Tento dotazník Vám pomůže získat podněty pro zkvalitnění Vašeho webu, eshopu, blogu.

  • Dotazníky spokojenosti a zpětné vazby. Hodnocení zákazníků. Spokojenost zaměstnanců. Dotazníky zdravotní péče. Průzkum trhu. Registrace na události. Dotazníky neziskových organizací. Dotazníky pro Facebook. Studentské dotazníky. Jen pro zábavu.

Proč dotazníky online?

  • Čas – Od zaslání k vyplnění a vyhodnocení online dotazníku uběhne podstatně kratší doba oproti papírové podobě.

  • Dostupnost – Lidé nemusí až k Vám na pobočku, aby dotazník vyplnili.

  • Výsledky – Výsledky máte k dispozici prakticky okamžitě.

  • Množství – Online dotazník můžete rozeslat podstatně většímu množství respondentů, než kolik by jich ho vyplnilo na prodejně.

  • Úspory – Vytisknout několik tisíc papírových dotazníků (pokud jste větší firma) už není úplně levné.

Závěrem

Zákaznická zpětná vazba. Dotazníky, které najdete např. u firmy Survio, využijete v případě, že chcete znát názor lidí, kteří přijdou do styku jak s vašimi produkty, tak i zaměstnanci. Stačí vybrat správný dotazník.

Tento dotazník je pouze zkušební – nebudou z něj vyvozovány žádné závěry a slouží jako podnět redakční radě pro vylepšení poskytovaných služeb Slavonice.cz.

 

FEEDBACK DOTAZNÍK K WEBOVÉ PREZENTACI Slavonice.cz
SPOKOJENOST S UBYTOVÁNÍM
HODNOCENÍ SPOKOJENOSTI V RESTAURACI
SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA
HODNOCENÍ AKCE

VYTVOŘ SI SVŮJ VLASTNÍ DOTAZNÍK ZDARMA

LENKA LYALIKOFF

arrow_back arrow_upwards

Reklama

reklama - Spolek pro park v Maříži
reklama - Graselovy stezky
reklama - Ubytování U Berušky
reklama - Apartmány pod věží - stylové a luxusní apartmány ve Slavonicích
reklama - Stavební huť Slavonice, spol. s .r.o.