Mega Slavonice fest v plném proudu

obrázek - Fest Slavonice 2014

... sledujte náš blog ne-dokonalé, připojte se k nám na facebooku

SLAVONICE FEST  27. – 31.7. 2014. První ročník letního filmového a hudebního  festivalu  nabídne výjimečnou přehlídku filmů, koncertů pod širým nebem a tanečních party.

Vše o programu, akreditacích, vstupenkách a ubytování na www.slavonicefest.cz

Ve filmové části představí festival

například novinku Miroslava Krobota s Ivanem Trojanem a  Táňou Vilhelmovou Díra u Hanušovic nebo herecký koncert čerstvých držitelů Českých lvů Jiřího Schmitzera a Petry Špalkové ve snímku Jako nikdy. Světovou kinematografii zastupuje sekce World, která uvede například letošní britskou misteriózní novinku Frank  nebo oceněnou dokumentární fikci Nick Cave: 20 tisíc let na zemi, sekce Róna nabídne oscarový film Umělec nebo komediální Zvuk hluku a další vychytávky pro filmové fanoušky podle výběru výtvarníka Jaroslava Róny, televize HBO připravila maraton projekcí kultovní série True Detective  a Letní kino na náměstí uvede kromě českých komedií Pějme píseň do hola a Pojedeme k moři i velkofilmy Špinavý trik a Osamělý jezdec.

V hudební části festivalu zahrají David Koller & Band, Vypsaná Fixa, G Point Hunters, Prago Union, Circus Ponorka, Jasná páka, Pleas the Trees, Sunflower Caravan, Vladimír Merta, Lenka Nová, Vojta Kotek a Zevláky, Garage & Tony Ducháček, Vojta Lavička, Marimba Live Drums, Čoko Voko a další.

Filmové projekce jsou soustředěné přímo do historického centra jihočeských Slavonic, koncerty bude hostit na velké scéně a v hudební Stodole příhraniční Maříž a after party s živou hudbou a DJ´s  se odehrají v kultovním slavonickém „Kulturáku“.

Festival není soutěžní. SLAVONICE FEST chce ve čtyřdenním  kulturním happeningu spojit to nejlepší z léta, filmu a hudby s mimořádnou energií renesančních Slavonic.  Proto jedinou cenou, kterou festival udělí, bude Cena diváků pro nejlepší film.

Organizátorem festivalu je filmový producent a režisér Ondřej Trojan a Filmová a televizní společnost Total HelpArt, T.H.A.

 


arrow_back arrow_upwards

Reklama

reklama - Graselovy stezky
reklama - Stavební huť Slavonice, spol. s .r.o.
reklama - Spolek pro park v Maříži
reklama - Apartmány pod věží - stylové a luxusní apartmány ve Slavonicích
reklama - Ubytování U Berušky