Letní hudební dílna ve Slavonicích

obrázek - Ridina Ahmedová

Milí přátelé Hlasohledu,
 
nepředpokládáme, že má každý tolik času, aby denně zkoumal, co se kde na webu objeví nového. Těm, kteří slyší o hlasohledu poprvé, nabízím rozhovor se zakladatelkou sdružení Ridinou Ahmedovou, najdete je ZDE

Proto si Vás dovolujeme upozornit, že jsme na naše stránky přidali informace o nadcházejících dílnách.
 
sobota 1.června: dílna Hlasová improvizace a vokální smyčkování, vede En.dru

En.dru je třeskutý talent mladé české scény, vedle vystupování sólového, v triu s Lenkou Dusilovou a Danem Bártou a v rámci dalších projektů také vede výborné dílny, je nakažlivý svojí radostí z rytmu a hudby.
 
víkend 14-16. června: dílna v klášteře v Plasích s americkou lektorkou Laurie Amat nazvaná Naslouchání tichu.

Laurie je uznávaná osobnost, která spolupracovala například se skupinou The Residents, dílnu povede v prostorách kláštera, který bude pro účastníky přístupný i večer, po skončení prohlídek, tak aby mohli pod vedením lektorky nerušeně pracovat i naslouchat zvukům, hlasům, tichu, inspirování a ovlivněni tímto silným a mnohovrstevnatým prostorem. Více ZDE
 
...a nakonec 10.-17. srpna: týden v úzkém spojení se svým hlasem a tělem - Letní dílna ve Slavonicích nazvaná Osvobodit hlas - prozpívat se k životu. Povede ji Sanne Storm, zpěvačka a terapeutka zabývající se Voice therapy (prací s hlasem jako terapeutickým nástrojem) a pocházející z Faerských ostrovů. Její loňská pražská dílna byla tak skvělá, že jsme jí bez váhání pozvali znovu a nabídli ji větší časový rozsah workshopu - ten umožní ve společné práci jít ještě dál a hlouběji. Dílnu Sanne povede ve spolupráci s choreografkou, tanečnicí a pedagožkou Barborou Látalovou, která nabídne každý den kratší blok zaměřený na práci s tělem a pohybem.
Dílny ve Slavonicích už máme ozkoušené a zatím to vždy bylo skvělé - kombinace krásného místa, intenzivního programu a přírody všude kolem se namíchávají v opojný letní zážitek. Více ZDE - včetně video reportáže z dílny, kterou Sanne vedla v Praze v říjnu 2012.
 
 
Těšíme se na to všechno!
Váš, HLASOHLED
www.hlasohled.cz
https://www.facebook.com/groups/hlasohled


arrow_back arrow_upwards

Reklama

reklama - Stavební huť Slavonice, spol. s .r.o.
reklama - Graselovy stezky
reklama - Spolek pro park v Maříži
reklama - Ubytování U Berušky
reklama - Apartmány pod věží - stylové a luxusní apartmány ve Slavonicích