Sezóna 2013 je v plném proudu ...

obrázek - bez názvu

Jaké zážitky můžete v našem krásném městě očekávat? Kdo co nabízí? Podívejte se na pozvání a nabídku, postupně ji budeme rozšiřovat a doplňovat ...

Informace najdete:

Turistické informační centrum, nám Míru ve Slavonicích čp. 480, tel: +420 384 493 320, i@slavonice-mesto.cz, Infocentrum Dačice, Palackého nám. čp.1/I, 380 13 Dačice, tel: +420 384 401 265, info@dacice.cz, www.dacice.cz, Návštěvnické centrum Graselových stezek, nám. Míru ve Slavonicích, tel: +420 384 439 884, jirina.markova@grasel.eu, www.grasel.eu,

Informační materiály o regionu:

Putování zapomenutým krajem lesů, luk a barev - sice poněkud starší materiál, nicméně velice povedený, vyhráli jsme s ním celostátní soutěž o nejlepší materiál regionu - Putování. I když jeho virtuální podoba je podstatně skromnější než papírová, informací obsahuje dosti.

Na webu hotelu Arkáda je k dispozici publikace Kam na výlet

Nabídka POBYTŮ Slavonické renesanční, o.p.s. stojí na PROGRAMECH, na jejich komplexním a kvalitním zajištění. Místní průvodci i lektoři Vám s individuální péčí zprostředkují jedinečný zážitek z pobytu v čisté přírodě, relaxační, ozdravnou kůru, zábavu i poznání utajených krás renesančních Slavonic a okolí. Programy nabízíme mimo hlavní prázdniny v měsících květen, červen a září. Vybraný program s Vámi dopředu podrobně naplánujeme, upřesníme tak, aby byl k Vaší spokojenosti. Programy podrobně najdete ZDE.

Hotel U Růže se těší na Vaši návštěvu a je připraven poskytnout Vám kvalitní služby. Aktuální informace získáte na telefonních číslech 384 493 004, 603 493 879. Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim zážitky z pobytu u nás. Hotel U Růže nabízí opravdový odpočinek a relaxaci, kvalitní ubytování, příjmně strávené chvíle ve wellness, gastronomické zážitky z domácích specialit místní kuchyně, kvalitní vína v místní vinotéce, zážitky z historických památek malebného historického městečka Slavonice, nepřeberné množství zážitků z turistiky v České Kanadě a mohli bychom jmenovat mnoho dalších příložitostí pro příjemné trávení volného času.To vše můžete věnovat svým blízkým formou dárkového poukazu za cenově výhodných podmínek.  

Slavonické podzemí je adrenalinový zážitek pro všechny, kdož netrpí klaustrofobií. Slavonická Stavební huť zpřístupňuje část podzemí pro veřejnost od roku 1998. Vybrat si je možno ze dvou prohlídkových tras, podle jejich náročnosti. Červenec a srpen denně od 9 do 18 hodin
červen a září jen pro skupiny po telefonické objednávce zajišťuje:

Stavební huť Slavonice, Nádražní ul. 298, 378 81 Slavonice
telefon: 384 493 700, fax: 384 493 737
mobil: 777 038 978
e-mail: podzemi@shslavonice www.shslavonice.cz

Městská věž je vyhlídková věž s 172 schody, pokladna na vrcholu, pohlednice, mapy, suvenýry...

Otvírací doba: květen, září: po - ne 9.15 - 17.00
červen, červenec, srpen: denně 9 - 17

Věž je možné navštívit celoročně, mimo provozní dobu je možné se domluvit v Knihkupectví na náměstí Míru nebo telefonicky na níže uvedeném čísle.

Telefon: + 420 732 803 025

Krásnou přírodu regionu můžete poznávat na Graselových stezkách, vesnička Maříž a její bývalý zámecký park nabízí spojení přírodních hodnot území s jeho pohnutou historií. 


arrow_back arrow_upwards

Reklama

reklama - Spolek pro park v Maříži
reklama - Apartmány pod věží - stylové a luxusní apartmány ve Slavonicích
reklama - Stavební huť Slavonice, spol. s .r.o.
reklama - Ubytování U Berušky
reklama - Graselovy stezky